У Бельгії можуть дискваліфікувати 4-х футболістів за ставки на матчі своїх команд

Рейтинг Букмекерів

Королівський футбольний союз Бельгії (KBVB) може усунути чотирьох футболістів, які грають за клуби елітного дивізіону чемпіонату країни, від участі в змаганнях. Гравців звинувачують в тому, що вони робили ставки на матчі своїх команд.

vuen6

Гравцям загрожує дискваліфікація на строк до восьми матчів

Футболісти Олів’є Дешахт («Андерлехт»), Ноуледж Мусона («Остенде»), Тюр Діркс («Брюгге») і Лоран Хенкінет («Васланд-Беверен») робили ставки на власні матчі, повідомляє iGamingbusiness з посиланням на бельгійські ЗМІ.

Спортсменам загрожує дискваліфікація на строк до восьми матчів, крім того, їм можуть призначити штраф в розмірі до €500 ($532).

KBVB, перш ніж призначити санкції щодо гравців, має намір дочекатися результату розслідування бельгійського регулятора азартних ігор.

В кінці вересня повідомлялося, що 35-річний захисник «Андерлехта» Олів’є Дешахт знаходиться під слідством. За даними ЗМІ, футболіст робив ставки на матчі в сезоні 2014/15. Виграш з ставок на кілька ігор, в тому числі за участю «Андерлехта», склав в цілому €20 тис. (близько $22,5 тис.).

Відповідно до закону, прийнятому в Бельгії 10 січня 2010 року, жодна людина не має права робити ставки на той матч, на результат якого він може зробити прямий вплив. Порушив цю заборону громадянин може бути позбавлений волі від шести місяців до п’яти років і/або оштрафований на суму від €600 (близько $672) до €600 тис. (понад $672 тис.).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?