ТВ-компанія «CCCP» намагалася влаштувати «договірняки» у голландському футболі

Олександр Веселов

Досить цікава новина прийшла з Нідерландів: місцева телевізійна компанія намагалися переконати деяких футболістів, котрі виступають у вищих дивізіонах футбольної системи країни, взяти участь у маніпуляції подіями поєдинків. Про це повідомляє сайт DutchNews з посиланням на видання The Telegraaf.

Королівський футбольний союз Нідерландів обурений діями телевізійників

Королівський футбольний союз Нідерландів обурений діями телевізійників

Один з гравців, до якого ТВ-компанія звернулась з такою пропозицією, повідомив про це Королівський футбольний союз Нідерландів, вищий керівний футбольний орган в країні (KNVB). Звісно, KNVB обурила подібна новина, і футбольні чиновники взялися за вирішення цієї проблеми, додатково проінформувавши клуби та суддівський корпус, чим може загрожувати згода на такі дії.

«Є деяка різниця між пошуком тих, хто причетний до корупції, і тими, хто обдзвонює гравців з пропозицією взяти участь у договірному матчі. У першому випадку – це питання, яке ми повинні вирішувати. Другий – це ситуація, котра створює нам проблеми задля телевізійної програми. За нашою інформацією, наразі мова йде саме про другий випадок», – говориться у зверненні KNVB.

Що найбільш цікаво, за повідомленням The Telegraaf, дана ТВ-компанія носить назву… «CCCP». Представники телевізійної компанії поки що не коментують цю інформацію. У свою чергу KNVB повідомив, що не володіє інформацією, чи погодився хтось з гравців вплинути на результат матчу задля телевізійного експерименту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?