Центробанк Нідерландів спробує відстежити відмивання грошей у футболі

Олександр Веселов

Центральний банк Нідерландів (DNB) оголосив про свою програму протидії шахрайським операціям у професійному футболі, фахівці відстежать відмивання грошей у цьому секторі.

Штаб-квартира DNB знаходиться в Амстердамі

Штаб-квартира DNB знаходиться в Амстердамі

DNB проаналізує діяльність банків і трастових компаній, аби дослідити свою здатність ідентифікувати операції, пов’язані з договірними матчами та сумнівними угодами у професійному футболі, повідомляє сайт NL Times.

Раніше DNB вже обговорював цю проблему як з представниками влади, так і з спортивними чиновниками. У фінансовому контролі буде задіяна чимала кількість банків, а про результати моніторингу повідомлять у червні цього року.

На думку DNB, зараз очевидно всім, що корупція роз’їдає футбол різними способами, і фінансовий сектор має відреагувати на це своїми методами протидії.

Нагадаємо, нещодавно в Нідерландах вперше в історії покарали футболіста за участь у договірному поєдинку. Окрім того, в країні розглядають нове гральне законодавство, акцентуючи увагу на проблемі спортивних «договірняків».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?