Мета в ставках: продуктивність і результат

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує порушувати різноманітні теми беттингу, а сьогодні пропонує обговорити з вами питання мотивації в ставках. У нашому матеріалі професійний гравець The Red розповість про те, як поставлена мета гравцем перед самим собою допомагає здійснювати більш зважені і продуктивні ставки.

Мета в ставках: продуктивність і результат

Мета в ставках: продуктивність і результат

Ставки на спорт давно існують на нашій планеті і будь-якому гравцеві або охочому почати цей шлях відомо про те, що жодних гарантій в цій справі немає. Можна бути наскільки завгодно впевненим в якомусь з варіантів ставки, але наша особиста впевненість не визначає результат матчу і не гарантує «прохід» ставки. У будь-якому виді спорту є маса додаткових факторів, які впливають на результат і які не можна передбачити.

Ми запропонуємо такий собі «амулет», за допомогою якого можна підвищити прохідність

Істинного рецепту для постійної перемоги над букмекерами просто не існує – в іншому випадку даний бізнес вже б давним-давно зник з земної кулі. Але сьогодні ми запропонуємо вашій увазі такий собі «амулет», за допомогою якого можна підвищити прохідність власних ставок, а разом з нею і частоту виграшів. Звучить це трішки фантастично, але є метод, використовуючи який ви і справді зможете підвищити % виграшних ставок в своєму особистому кабінеті за рахунок дещо зміненого підходу до вибору ставок в лінії. І називається він досить просто – «поставлена ​​мета».

Основна маса гравців, роблячи ставки, має на меті розбагатіти

Переважна кількість гравців в букмекерських конторах роблять ставки абсолютно бездумно і практично безцільно. Є ті, кому просто хочеться полоскотати собі нерви, але таким часто наплювати на гроші, які вони відносять букмекерам на тлі великих статків. Основна ж маса гравців, роблячи ставки, має на меті розбагатіти і обзавестися зайвими фінансами в кишені але подібне бажання занадто розмите і не має рамок і кордонів, що робить його неприродним і якимось порожнім.

Але не варто після успішної гри проти букмекера сліпо вірити в свою непереможність

А ось конкретизовані бажання дуже часто допомагають змінити підхід до гри на ставках і стати більш успішними в них. Правда в разі успішного походу до заповітної мети через ставки більшість таких щасливчиків занадто сильно починають вірити в свої успіхи і продовжують грати, втрачаючи мету і сліпо вірячи в те, що вони тепер володіють даром прогнозів підсумків різних матчів. Але це не так і не варто після успішної на дистанції гри проти букмекера сліпо вірити в свою непереможність.

Випадки феєричних виграшів вкрай рідкісні

Упевнений, що багато хто з вас, дорогі читачі, вже ставлять собі питання, про яку ж мету йдеться. Для кожного вона своя – хтось хоче купити собі новий дорогий телефон, хтось намагається зібрати грошей на переїзд і хоче скоріше здійснити дану витівку, а комусь хочеться знайти необхідну суму грошей, скажімо, на навчання або подорож своєї мрії. В такому випадку багато азартних гравців прагнуть отримати необхідну суму на своє бажання негайно, і в цьому і є їх головна помилка. Все та відразу отримати практично неможливо – випадки феєричних виграшів, коли за один раз експрес дає хороший прибуток, вкрай рідкісні.

На початку свого шляху я теж мріяв, щоб з одного насиченого експресу зірвати куш, поставивши копійки

Колись в юності, на початку свого ставочного шляху я теж мріяв про те, щоб з одного неймовірно насиченого подіями експресу, з захмарними підсумковим коефіцієнтом, зірвати куш, поставивши сущі копійки. Одного разу під час навчання, коли фінанси були обмежені, таким чином ледь не заробив собі на відпочинок – в експресі з коефіцієнтом 500, де були вгадані кілька нічийних результатів, не пройшла ставка на гол когось із фаворитів. Надалі я, само собою, намагався досягти успіху таким чином, але з часом зрозумів, що якщо і варто намагатися досягати якоїсь конкретної мети за допомогою ставок, то найкраще вибрати інший підхід, а саме запастися терпінням і ставити поступово і розмірено.

Якщо ви чогось дійсно хочете і маєте намір досягти цього за допомогою ставок на спорт, треба визначити підсумкову суму, якої ви хочете домогтися і почати йти до неї поступово, найкраще граючи ординарамм та періодично підвищуючи суми своїх ставок, але не намагатися грати ва-банк – при такому підході ви можете швидко позбутися своїх коштів і занадто часто починати свій шлях на вершину. І при такому розкладі можна піти в мінус, що ніяк не допоможе досягненню поставленої мети.

Ви не будете розкидатися по різних варіантах і навчитеся знаходити ставки з високою ймовірністю проходу або справжні валуї

При виборі такого шляху досягнення своєї мети ви починаєте мислити зовсім інакше щодо кожної бажаної ставки – тепер ви будете зважувати кожен вибір більш серйозно і відповідально, розглядаючи більше нюансів стосовно до кожної гри. На тлі цього у вас, швидше за все, знизиться кількість ставок, і скоротиться потік безглуздих варіантів. На тлі цього підвищиться якість самих ставок і їх прохідність – адже тепер ви не будете розкидатися по різних варіантах, перестанете постійно збирати безглузді експреси і навчитеся знаходити ставки з високою ймовірністю проходу або справжні валуї. Крім того, на тлі такої гри у вас виробиться дисципліна в ставках на спорт, яка допоможе вам у подальшому беттингу.

Регулярний смак перемог обов’язково збудить апетит до зваженої гри

При правильному і спокійному підході до своєї мети через ставки на спорт % виграшів обов’язково підвищиться за рахунок грамотного підходу до ставок. А регулярний смак перемог обов’язково збудить у вас апетит до зваженої гри на ставках і дозволить закласти необхідний фундамент для цього. Головне в подальшому не зірватися на колишню безладну гру і тоді, після успішного походу до поставленої мети, ви зможете і надалі частіше бути успішним і мати додаткові кошти. Нехай і не завжди (не забуваємо, що ставки – синонім непередбачуваності), але набагато частіше, ніж раніше.

Ставте перед собою певні цілі, яких можна досягти

Повірте і почніть грати більш обдумано і виважено, не прагнучи зірвати куш однією копійчаною ставкою і не маючи ілюзій, що ви справжній геній в прогнозуванні. Ставте перед собою певні цілі, яких можна досягти за допомогою ставок на спорт, і йдіть до них поступово і не поспішаючи, не намагаючись грати на випередження. Запасіться терпінням і включайте логіку, і тоді до вас прийде успіх. Будьте певні!

У коментарях до матеріалу діліться своєю думкою з цього приводу і розповідайте про ті цілі, яких вдалося досягти саме за допомогою ставок на спорт.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт