Тренер з АФЛ відсторонений за ставку на матч своєї команди

Рейтинг Букмекерів

Федерація австралійського футболу позбавила права займатися професійною діяльністю рекрутера команди із західного Сіднея Giants на 13 місяців. Причиною суворого покарання стала експрес-ставка Поула Броді на п’ять матчів AFL.

Рекрутер позбувся роботи на 13 місяців

Рекрутер позбувся роботи на 13 місяців

Броді поставив 100 доларів на п’ять подій, включаючи гру своєї команди. Ставка виявилася виграшною і принесла рекрутеру 845 доларів прибутку, після чого він був дискваліфікований Федерацією австралійського футболу. Правилами організації заборонена будь-яка участь представників і гравців клубів в ставках на матчі з австралійському футболу.

Пізніше Поул Броді повністю розкаявся та визнав свою провину, погодившись на покарання, яке відповідає його вчинку. Рекрутер відсторонений від роботи в команді до 1-го грудня 2016-го, і після закінчення терміну покарання зобов’язаний знову зареєструватися в системі австралійського футболу як офіційний представник клубу з Сіднея.

Генеральний директор команди Девід Метьюс не став на бік підопічного і зазначив, що закони федерації зрозумілі і справедливі, тому кожен член команди зобов’язаний їх дотримуватися.

У свою чергу генеральний консул Федерації австралійського футболу заявив, що організація і надалі буде вживати серйозних заходів до кожного тренера, гравця і офіційного представника ліги, які будуть брати участь в ставках на австралійський футбол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?