Тренер лідера футбольного чемпіонату Румунії відсторонений від роботи через ставки

Олександр Веселов

Румунський футбольний клуб «Астра» з міста Джурджу залишився без головного тренера Маріуса Сімудіки, якого відсторонили на шість місяців за незаконні ставки на спортивні події, – повідомляє сайт Sports.ru.

Ставка наставника «Астри» не зіграла

Ставка наставника «Астри» не зіграла

45-річний фахівець зробив декілька ставок на футбольні матчі внутрішньої першості, а також на поєдинки у Лізі чемпіонів та Лізі Європи. При цьому, ставки в Румунії заборонені.

Окрім дискваліфікації, наставника «Астри» покарали грошовим штрафом – близько 25 тисяч доларів. Втім, найсуворіший нюанс у покаранні криється у тому, що зараз клуб з Джурджу веде боротьбу за чемпіонство, лідируючи у чемпіонаті.

Зазначимо, що Маріус Сімудіка вже ставав чемпіоном Румунії, але в якості гравця – у 1999-му році, захищаючи кольори бухарестського «Рапіда».

Раніше ми повідомляли про те, що влада Румунії штрафує громадян країни, які користуються послугами інтернет-оператора азартних ігор Bet365.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?