Тренер «Ельденсе» заарештований за підозрою в здачі гри «Барселоні-Б»

Рейтинг Букмекерів

Італійський наставник клубу «Ельденсе» Філіппо ді П’єро заарештований після поразки в матчі третього дивізіону чемпіонату Іспанії від «Барселони-Б» з рахунком 0:12. Тренера підозрюють у здачі гри.

Тренер «Ельденсе» заарештований за підозрою в здачі гри «Барселоні-Б»

Нагадаємо, «Ельденсе» програв молодіжній команді «Барселони» з рахунком 0:12. Ця поразка позбавила клуб шансів на прописку в третьому дивізіоні, а також стала найбільшою в історії змагання. Відразу після матчу керівництво команди заявило про припинення співпраці з італійськими інвесторами, а також про призупинення виступів в чемпіонаті до закінчення розслідування.

Першим заарештованим став головний тренер команди – Філіппо ді Пьерро, повідомляє Sport-english. У поліції виникли до нього питання після звернення в органи президента клубу Давіда Агілара, а також після виступу одного з гравців – Шейха Саада – на радіо Cadena Copa. Форвард відверто заявив, що деякі його одноклубники отримають шалені гроші з букмекерських контор.

«Ми повинні провести всебічне розслідування цієї ситуації. Є інформація про зв’язки італійських інвесторів клубу з групою, яка має стосунок до ставок і договірних матчів», – зазначив президент Іспанської футбольної ліги Хав’єр Тебас.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?