Травма Кличка не вплинула на котирування букмекерів перед його поєдинком з Ф’юрі

Олександр Веселов

Якщо не станеться нічого непередбачуваного, 28-го листопада в німецькому Дюссельдорфі, на «Esprit Арена», пройде довгоочікуваний бій у важкій вазі між українцем Володимиром Кличком, чемпіоном за версіями IBF, WBA, WBO і IBO, та англійцем Тайсоном Ф’юрі, офіційним претендентом на титул за версіями WBA і WBO. На сьогодні букмекери вважають українського боксера явним фаворитом дуелі.

Претендент Тайсон Ф’юрі проти чемпіона Володимира Кличка

Претендент Тайсон Ф’юрі проти чемпіона Володимира Кличка

Як відомо, спочатку проведення поєдинку було узгоджено на 24-те жовтня цього року, але під час підготовки до двобою 39-річний Володимир Кличко зазнав ушкодження, котре завадило йому вийти в ринг в намічені строки. Але перенесення поєдинку та події, що до цього призвели, жодним чином не вплинули на думку букмекерів – як і раніше, чемпіон із України залишається однозначним фаворитом майбутньої сутички.

Згідно коефіцієнтів букмекерської контори William Hill, шанси на перемогу Володимира Кличка у цьому поєдинку становлять 76% (1.25). Потенційна звитяга Тайсона Ф’юрі оцінена котируванням 4.50 (21%). За підсумкову нічию пропонують 34.00 (3%).

Якщо поглянути на пропозицію по раундах, на думку фахівців, найвищу відсоткову ймовірність має перемога Кличка у сьомому або восьмому раунді, кожна з наведених подій оцінена коефіцієнтом 15.00 (6%).

Перемога Володимира Кличка в результаті нокауту, технічного нокауту, або через дискваліфікацію суперника отримала котирування 1.91 (52%). За аналогічне досягнення Тайсона Ф’юрі дають 7.00 (14%).

За оцінками трейдерів контори, ймовірність виграшу українського боксера через рішення або технічне рішення складає 33% (3.00). Якщо подібним чином перемоги досягне британець, на це можна поставити за 11.00 (9%).

Чи пройдуть боксери всю заплановану раундову дистанцію поєдинку: так – 2.25 (41%), ні – 1.57 (59%). На тотал більше 9.5 раундів можна зробити ставку по коефіцієнту 1.73 (54%), відповідно, на «менше» – 2.00 (46%).

Шанси на перемогу Кличка в період з 7-го по 12-й раунд (включно) становлять 27% (3.75). Якщо подібного результату доб’ється Ф’юрі – 15.00 (7%).

За швидкий тріумф Володимира Кличка (1-6 раунди) пропонують коефіцієнт 4.00 (25%), за таке ж досягнення Тайсона Ф’юрі – 11.00 (9%).

Нагадаємо, це буде 68-й поєдинок в багатій кар’єрі молодшого Кличка – 64 перемоги, 53 нокаутом, 3 поразки. Водночас як 27-річний Тайсон Ф’юрі досі не відчував гіркоти поразок, але провів набагато менше поєдинків як за кількістю, так і за статусом – 24 перемоги, 18 нокаутом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?