Том Хенкс: «На початку сезону поставив 100 фунтів на те, що «Лестер» виграє Прем’єр-лігу»

Олександр Веселов

Видатний американський актор Том Хенкс завітав до Лондона в рамках програми промо-туру фільму «Голограма для короля» (A Hologram for the King), в якому він зіграв головну роль, і перед показом картини встиг заінтригувати любителів футболу та ставок на спортивні події, повідомляє The Guardian.

Том Хенкс в Лондоні на прем’єрі фільму «Голограма для короля»

Том Хенкс в Лондоні на прем’єрі фільму «Голограма для короля»

Хенкс, який влітку відсвяткує шістдесятирічний ювілей, у розмові із журналістами сказав наступне: «Знаєте, що я зробив перед стартом сезону Прем’єр-ліги? Поставив сто фунтів на перемогу «Лестера» у чемпіонаті, тому думаю, що у мене все буде добре». Звісно, актору не повірили, але він продовжив свою гру: «Можливо, так, а можливо – ні».

Один з кращих акторів сучасності, загальні касові збори фільмів з його участю перевищують вісім мільярдів доларів, не намагався приховати того, що він жартує, але актора такого рівня важко розгадати. Щонайменше Том Хенкс заслуговує, аби звертали увагу навіть на його жарти. До речі, сам Хенкс вболіває за «Астон Віллу», котра провалила поточний чемпіонат, достроково відправившись до Чемпіоншипу.

Нагадаємо, що на початку сезону букмекери взагалі не вірили у чемпіонство «Лестера», самовпевнено порівнюючи цю подію із висадкою інопланетян на Місяці. І тепер букмекерські контори, скоріш за все, заплатять значну ціну за свою помилку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?