Точка в історії щодо злиття Paddy Power і Betfair буде поставлена 2 лютого

Рейтинг Букмекерів

Член Ірландській фондовій біржі, компанія Davy Stockbrokers повідомила про те, що Комісія з конкуренції та захисту прав споживачів Ірландії дала добро на здійснення угоди по злиттю між букмекером Paddy Power і біржею ставок Betfair, повідомляє Business World.

Новый букмекер Betfair Paddy Power появится уже 2 февраля

Новий букмекер Betfair Paddy Power з’явиться вже 2 лютого

Таким чином, стала відома дата завершення операції щодо злиття між двома гігантами букмекерського ринку – 2 лютого. Саме в цей день повинні стартувати торги акціями нової компанії Betfair Paddy Power.

Також нова компанія зможе розраховувати на більш ранню дату включення своїх акцій в FTSE 100, провідний індекс Британської фондової біржі, один з найбільш впливових біржових індикаторів у Європі.

Раніше операцію по злиттю букмекера Paddy Power і біржі ставок Betfair схвалила Антимонопольна служба Великобританії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?