TIU випустила додаток для боротьби з договірними матчами в тенісі

Рейтинг Букмекерів

Організація Tennis Integrity Unit (TIU), що спеціалізується на боротьбі з договірними матчами в тенісі, випустила додаток для смартфонів, мета якого – боротьба з договірними матчами.

Додаток містить освітню програму для тенісистів

Додаток від TIU містить велику освітню програму і професійну підготовку тенісистів, покликану допомогти їм уникнути договірних матчів. Як сказав прес-секретар організації виданню Telegraph, на початку 2017 року року TIU призначить менеджера за освітою, який буде проводити спеціальні тренінги.

Додаток буде доступний на шести мовах: англійській, італійській, іспанській, французькій, російській та китайській.

Кількість підозрілих матчів в тенісі в останні роки неухильно зростає. Однією з останніх корупційних подій стало звинувачення, пред’явлене чинному чемпіону юніорського Australian Open, 18-річному Оліверу Андерсону в організації договірного матчу на «Челленджері» в Траралгоні в жовтні 2016- го року.

У грудні в Іспанії було затримано 34 людини за підозрою в організації договірних матчів на тенісних турнірах серій «челленджер» і «ф’ючерс», які проводилися в Іспанії і Португалії. Серед затриманих виявилися шість тенісистів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?