TIU розповів про зростання підозрілих ставок на теніс в 2016 році

Рейтинг Букмекерів

Організація Tennis Integrity Unit (TIU), що спеціалізується на боротьбі з договірними матчами в тенісі, опублікувала звіт за 2016 рік. З нього випливає, що кількість підозрілих ставок на тенісні поєдинки в минулому році зросла в порівнянні з попереднім роком.

У 2016 році TIU отримав 292 попередження про підозрілі ставки на теніс

Дані, які наводить TIU, були підготовлені за сприяння букмекерських компаній і гральних регуляторів, які співпрацюють з антикорупційною організацією, говориться в звіті, опублікованому на сайті TIU.

Згідно зі звітом, в 2016 році TIU отримав 292 попередження про підозрілі ставки на теніс. Для порівняння, в 2015 рік організація зафіксувала 246 подібних випадків.

З 292 повідомлень про підозрілі ставки 48 припало на I квартал 2016 року, 73 – на II квартал, 96 – на III квартал, 75 – на IV квартал.

Найбільша кількість підозрілих ставок відноситься до турнірів серії «ф’ючерс» серед чоловіків: зафіксовано 152 випадків таких ставок на матчі в рамках даних змагань. Далі йдуть «челенджери» ATP (80) і «ф’ючерс» серед жінок (52).

На турніри вищого рівня було зафіксовано вісім випадків підозрілих ставок (по три випадки відносяться до турнірів Великого шолома і туру WTA, ще два – до турів ATP).

Раніше TIU випустив додаток для смартфонів, який містить велику освітню програму для професійної підготовки тенісистів, аби допомогти їм уникати договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?