«Зоря» – «Університатя Крайова»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

20:30, 04 сер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації Ліги конференцій «Зоря» – «Університатя Крайова».

Потенціал нинішньої «Зорі» важко переоцінити. Команда ліпилася у міжсезоння, змінивши тренера, ігрову філософію і половину свого складу. Втративши тих, хто вважався ватажками і лідерами в особах Вернидуба, Хомченовського, Громова. Я вже не кажу про Шевченка, який був більше травмований останні два сезони, але досвіду колективу усе одно додавав у роздягальні. Плюс на вихід найближчим часом попрямує Кабаєв, котрий на півдороги до «Динамо».

Зрештою, нова «Зоря» усе одно викликає симпатію. Передусім ставленням до справи, омолодженим і амбітним складом. У луганців стоїть завдання виходу до Ліги Конференцій, і задля його виконання на цьому етапі вони покладуть усі сили. Але чи вистачить їх, аби пройти бодай «Університатю» – ось тут великі сумніви.

Румуни дуже кусючі і голими руками їх не взяти. А тим паче, коли українці на стадії свого формування як команди. Тому припускаю, що перша дуель – це розвідка, в якій не буде переможця. Багато боротьби і мінімум ризику і авантюр. Зазвичай такі зустрічі якраз і завершуються або з вилученнями, або непоступливих миром. Я більше схиляюсь до другого варіанту.

Ординар: Програш
Ліга конференцій. Кваліфікація. 3-й раунд
20:30/4 сер
«Зоря» – «Університатя Крайова»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі