«Зоря» – «Рапід»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:30, 26 сер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч плей-оф кваліфікації Ліги Європи «Зоря» – «Рапід».

Який би Скрипник не був талановитий, наші команди в єврокубках демонструють свій істинний рівень – нижче плінтусу. Тільки вболівальникам і недалеким журналістам здається, що ми в порядку.

Ми відстаємо від середнього рівня, приміром, чеського футболу, і вже набагато. Я не беру до уваги «Динамо» та «Шахтар». Після грандів йде прошарок лайна, нижче якого перебувають інші українські клуби.

«Рапід» – це середняк європейського футболу, рівень групового етапу Ліги Європи. «Зоря» за всієї моєї поваги не відповідає такому рівню. Українці не зможуть пройти далі.

Лише диво може допомогти. Луганці безвольно провели поєдинок у Відні, я його дивився в прямому ефірі, вболівав за наших, але після другого пропущеного просто вимкнув телевізор. На це було неможливо дивитися.

Я думаю, що «Рапід» знову виграє, але зроблю обережнішу ставку, що гості не поступляться.

Ординар: Виграш
Ліга Європи. Кваліфікація
19:30/26 сер
«Зоря» - «Рапід»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі