«Зоря» – «Олександрія». Прогноз Олександра Золотогорського

14:00/19 лис '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський коментуватиме цього вік-енду саме матч «Зоря» – «Олександрія». Він зробив аналіз і вирішив, що у цій грі має розквітнути гольова краса. 

Дуже добре пам’ятаю перший поєдинок між цими командами в нинішньому сезоні. В Олександрії місцева команда дуже агресивно зустріла «Зорю». Набагато більше атакувала. У другому таймі затисли суперника і навіть заробили пенальті. Але не реалізували його. Луганці перемогли 1:0 у дуже важкому поєдинку.

«Олександрія» не буде закриватися. Вони і з «Шахтарем» грали яскраво, з моментами. Дуже гідно! Але переможе, думаю, знову «Зоря». У них все гаразд зі складом. Має повернутися Сіваков. Травмований лише Гордієнко. А в «Олександрії» дискваліфікований Шендрик. Велика втрата для оборони, де і так не все добре останнім часом. Грають якісно, але багато пропускають. І, чесно кажучи, є сумніви в неприступності Леванідова, який зараз завоював пост №1 в команді.

Так, скоріше за все «Зоря» переможе. Але для цього їй хоча б два м’ячі треба забивати. З чого ми почали? З того, що «Олександрія» дуже гостро останнім часом грає в атаці. А той же Яремчук – надзвичайно результативний. Дуже ймовірно, що гості заб’ють. Отже господарями треба забивати двічі. На це і моя ставка. Тотал «Зорі» більше 1.5 за 1.93 на Parimatch.

Ординар: Програш
«Зоря» – «Олександрія»
19.11.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0