«Зоря» – «Металург». Прогноз Максима Гіленка

14:00, 07 лис 2015

У 14-му турі легка прогулянка очікує на луганську «Зорю». Підопічні Юрія Вернидуба зіграють проти запорізького «Металурга». Цю гру віднедавна із сумом називають запорізьким дербі, оскільки «Зоря» через усім відомі проблеми проживає, тренується і проводить домашні поєдинки у Запоріжжі. Прогноз на гру у виконанні експерту «Рейтингу Букмекерів» Максима Гіленка.

Дивився майже усі матчі «Зорі» у цьому сезоні і з упевненістю можу сказати – це найбільш видовищна команда українського чемпіонату. Зараз маю на увазі не забиті голи. Все-таки у цьому компоненті луганців зовсім трохи випереджають «Динамо» та «Дніпро», а «Шахтар» – далеко попереду. Маю на увазі прекрасну гру, яку демонструє «Зоря». Великі сили кинуті в атаку, багато класних комбінацій, ударів.

І на противагу цьому бідолашний «Металург». Команда грає молодіжним складом, обмаль забиває, безліч голів пропускає. Зрозуміло, що розгром запоріжців практично не викликає сумнівів. Нам залишається лише вгадати, яку фору зможе пробити «Зоря».

У першому матчі сезону «Зоря» знищила «Металург» 6:0. Думаю, і зараз підопічні Вернидуба будуть розлючені і голодні до футболу. По-перше, тиждень тому зазнали приниження від «Шахтаря» 1:7, по-друге, у тому матчі через умови оренди не грали Малиновський, Караваєв, Будківський та Шевченко. Отож спрогнозую перемогу «Зорі» з форою -3.0. Favbet на цю ставку дає коефіцієнт 2.25.

Ординар: Повернення
Чемпіонат України
14:00/7 лис
«Зоря» - «Металург»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0