«Зоря» – «Маккабі» Тель-Авів: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 09 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Ліги конференцій «Зоря» – «Маккабі» Тель-Авів.

Зустрілися дві самотності. Цікаво, чи були ще в історії єврокубків пари команд, де обидві сторони не можуть грати вдома через військові дії? Можна грати відразу за 6 очок, а у разі нічиєї давати кожній зі сторін по два. Обидві команди представляють країни, яким не до футболу, обидві грають 100% єврокубкових матчів на виїзді і витрачають на них чи не більше, ніж заробляють.

І ключовим у спортивному результаті може стати якраз неспортивний чинник. «Зоря» живе як «дiм – не справжній дiм» вже майже десятиліття. Вона до цього звикла, вона прожила у такому графіку усі найкращі (для себе) роки незалежності України. Та навіть якщо всю історію брати – понад 90% єврокубкових матчів «Зоря» провела вже після того, як змушена була залишити Луганськ.

Для «Маккабі» така ситуація набагато більше в новинку. Це нам здається, що якісь кілька тижнів жорсткого стресу, після яких армія твоєї країни перейшла в контратаку – дрібниця. Але зрозуміло, що Роббі Кін, підписуючи контракт із ізраїльтянами, підписувався зовсім не таке життя. Усіх іноземних гравців це стосується також, та й місцеві думають зараз про інше.

Букмекери вважають «Маккабі» явним фаворитом. Ну, вони і на перемогу «Шахтаря» коефіцієнт 11 давали. У перемозі «Зорі», враховуючи її «успіхи» у чемпіонаті, сумніви є, а от у тому, що вона не програє – майже ні.

Ординар: Програш
Ліга конференцій. Груповий етап. 4-й тур
22:00/9 лис
«Зоря» – «Маккабі» Тель-Авів
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі