«Зоря» – «Еспаньйол». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00, 29 сер 2019
Вирішальний матч для луганської «Зорі» у єврокубках. Пан або пропав. Віктор Скрипник сказав, що його команда хоче стрибнути вище голови та вийти у груповий раунд. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко у свою чергу вважає, що такої результативної гри, як у першому матчі, не буде.

Поразка у Барселоні була логічною для «Зорі» по суті, але образливою за змістом. Ну як же можна пропускати двічі, коли твій кіпер щойно відбив пенальті? Алогічно якось. Тиждень тому «Еспаньйол» виглядав злагодженій за «Зорю», особливо в обороні. Три забиті м’ячі дозволяють іспанцям комфортно почуватися у Запоріжжі та не форсувати подій. Вихідними «Еспаньйол» зіграв у чемпіонаті на виїзді з «Алавесом». Нічия 0:0, хоча переконливішими були господарі. «Папуги», до речі, вийшли однаковим складом з тих же 11 футболістів що і на «Зорю» у минулий четвер. Це я до того, що у Давида Гальєго не така довга лавка, а ще до того, що нічия на «Славутич Арені» іспанців цілком влаштує. Особливо нульова.

«Зоря» – «Еспаньйол»: ставки, прогнози і коефіцієнти букмекерів на матч 29 серпня 2019 року

Віктор Скрипник на питання «що б він хотів змінити у першій грі?» відповів, що хотів аби його команда забила двічі або тричі та не пропустила. Звучить як готовий план на гру у Запоріжжі! Але коли таке вдавалося саме «Зорі» Скрипника? Найбільші перемоги, 3:1 над «Будучностью» та «Колосом», все одно з пропущеним. Та й «Еспаньйол» команда абсолютно іншого рівня. Якщо іспанці заб’ють, то це майже поховає інтригу. На мою думку у Запоріжжі буде менше голів, ніж тиждень тому у Барселоні. Одні, не факт що зможуть забити багато, а іншим, це не надто й потрібно.

Ординар: Програш
Ліга Європи. Плей-оф кваліфікації
20:00/29 сер
«Зоря» - «Еспаньйол»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0