«Зірка» – «Шахтар». Прогноз Анатолія Волкова

19:30/23 жов '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч одного з аутсайдерів та беззаперечного фавориту чемпіонату.

«Зірка» під керівництвом нового наставник безумовно зробила суттєвий крок уперед, якщо говорити про якість оборонної роботи, злагодженість у діях та, як підсумок також і кадрового підсилення, результату. Наразі команда вже не є безнадійним мучеником ліги на рівні з «Карпатами» та «Волинню». Клуб проводить чималу роботу з поліпшення своєї діяльності на всіх фронтах (зокрема, днями клуб відрахував більше 10 футболістів із дубля та U-19), і загалом – «Зірка», схоже, взялася за справу серйозно.

Проте, якщо говорити про змогу вже нині мати конкурентний вигляд у поєдинку з одним із грандом, то маємо всі передумови говорити про те, що вона відсутня. Частково це довів і матч проти «Динамо» в Києві, коли гості поступилися за всіма статтями, без шансів. А тут – у Кропивницький завітає команда, яка наразі за всіма статтями переважає саме «Динамо». Особливо – в атакувальному потенціалі: Марлос, Бернард, Коваленко, Феррейра – ударна сила Гірників перебуває наразі в ідеальній формі.

Можливо, в контексті нинішнього протистояння не слід згадувати матч першого кола між цими суперниками (4:1), проте схильний вважати, що на нас чекає швидше повторення такого ж сценарію матчу, ніж поєдинок без моментів біля воріт господарів. Останнім часом у чемпіонаті донеччани перемагали частіше на класі, мінімально. Але «Зірка» – саме той суперник, у матчі з яким можна продовжити свято футболу, яке всі ми побачили в грі проти «Гента».

Ординар: Програш
УПЛ
19:30/23 жов
«Зірка» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0