Жиль Сімон – Станіслас Ваврінка. Прогноз Ганни Чакветадзе

15:00/13 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Жиль Симон – Станіслас Ваврінка в третьому колі чоловічого турніру ATP серії Masters, який проходить в Шанхаї. Зустріч відбудеться днем в четвер. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі швейцарцю вистачить двох сетів, щоб обіграти француза.

Станіслас Ваврінка не грав після поразки від Олександра Звєрєва в фіналі в Санкт-Петербурзі. Мені дуже не сподобалося, як швейцарець провів ту зустріч. Напевно, позначилося те, що він приїхав без тренера, тільки з Донною Векич. На «Мастерс» у нього напевно інше налаштування. Він уже впевнено обіграв у своєму першому матчі Кайла Едмунда. Жиль Сімон не може занести собі в актив цей сезон. Погано він грав майже весь рік.

Вже добре, що він пройшов два кола в Шанхаї, обіграв Каррено-Бусту, який дуже здорово виступав останнім часом. Але, на мій погляд, у француза немає аргументів проти Ваврінки. Він знову буде бігати по корту, штовхати м’ячі, але якщо Стен не робитиме багато подарунків, то виграє легко і впевнено. Ставлю на нього в двох сетах.

Ординар: Програш
Жиль Сімон - Станіслас Ваврінка
13.10.2016 15:00 ЕЕТ
Турнір ATP. Masters-1000. Шанхай. Третє коло
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0