Жиль Сімон – Радек Штепанек. Прогноз Ганни Чакветадзе

23:00/30 сер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Жиль Симон – Радек Штепанек в першому колі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться ввечері у вівторок. Наш експерт вважає, що досвідчений чех зуміє створити великі проблеми для француза.

Штепанек пройшов кваліфікацію дуже здорово, не залишив нікому шансів. Ветеран в повному порядку. І мені здається, він здатний створити проблеми більш молодому Сімону. Не знаю, чи зможе Радек виграти, але два сети взяти точно повинен. Свого часу Штепанек перемагав Сімона, веде і за особистими зустрічами. Ну і головне – Жиль слабо проводить сезон, нічого цікавого не показував і останнім часом. Слабкі результати у нього. Навіть Шварцману на харді примудрився програти. Це вже зовсім… Але тут він, напевно, зібратися зможе, все-таки важливий турнір. Ну і до того ж мені здається, що Штепанеку буде складно на одному диханні весь матч провести.

Вважаю, що тут цілком може бути і п’ять сетів. Я припущу, що в цьому матчі тенісисти зіграють більше 39,5 геймів. Штепанек грає в дуже агресивній манері. І йому є чим обігравати Сімона, який все намагається тягнути і перебивати через сітку. Можливо, в якийсь момент Штепанек трохи втратить увагу і концентрацію, і тоді вже Сімон отримає шанс. Але Сімону в будь-якому випадку не пощастило з жеребом. Штепанек буде йти до сітки, забивати. Але все питання в тому, наскільки вистачить Радека. Сімон може грати дуже довго, може чекати свого шансу всю зустріч.

Ординар: Програш
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Перше коло
23:00/30 сер
Жиль Сімон - Радек Штепанек
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0