«Зеніт» – «Спартак». Прогноз Олексія Андронова

16:30, 02 жов 2016

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Зеніт» – «Спартак» в дев’ятому турі російської Прем’єр-ліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в неділю вдень на стадіоні «Петровський» у Санкт-Петербурзі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі господарі заб’ють мінімум двічі, в тому числі відзначиться і Артем Дзюба.

«Зеніт» – «Спартак» – центральний матч туру. Думаю, для «Спартака» настали важкі часи. Після зміни тренера так воно і буває. Деякий час команда грає на ентузіазмі, а далі вже новому тренеру потрібно привносити щось своє. І поки не дуже мені зрозуміло, що привніс Массімо Каррера. «Зеніт» буде гранично мотивований. Мірча Луческу, напевно, вже зрозумів розклад сил в російському чемпіонаті, зрозумів, кого потрібно обігравати в першу чергу. Думаю, з цим завданням він повинен впоратися.

Обираю дві ставки на цю гру. Перша – «індивідуальний тотал «Зеніта» більше 1,5 м’яча». Думаю, оборона «Спартака» не витримає в Санкт-Петербурзі. А, по-друге, «гол Артема Дзюби». Це обов’язкова ставка на будь-який матч між цими суперниками. Про мотивацію Дзюби зайвий раз і говорити не варто.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга 2016/2017. 9 тур
16:30/2 жов
«Зеніт» - «Спартак»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга 2016/2017. 9 тур
16:30/2 жов
«Зеніт» - «Спартак»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0