«Ювентус» – «Вільярреал»: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 16 бер 2022
Після нічиєї у першому матчі доля перепустки до чвертьфіналу залишається відкритою. Результат такого двобою вкрай складно передбачити, але постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко у таких випадках завжди покладається на статистику.

Особисто у мене було враження, що перша гра між «Ювентусом» і «Вільярреалом» була напрочуд рівною. Нічия цілком слушний та логічний результат зусиль обох команд. Хоча якби не швидкий гол італійців, то хтозна-що би взагалі сталося… Тому варіантів для передбачень на гру в Турині залишається безліч. Ніби «Юве» спробує як завжди швидко забити, а з іншого боку «Вільярреал» вміє непогано оборонятися. Якось ні підсумок, ні фори, ні тотали голів не подобаються і не є переконливими, як на мене.

Зате є варіант із кутовими ударами. Дивовижно, але за всю кампанію Ліги чемпіонів 2021/22 «Вільярреал» виконав лише 33 кутових (4,7 за гру) водночас «Ювентус» тільки 20! На «Естадіо де ла Сераміка» «Б’янко-нері», наприклад, взагалі кутових не подавали. Цікаво, що навіть у Серії А у «Юве» кількість виконаних кутових нижча середньої. Навряд у такому відповідальному матчі вони відходитимуть від своїх звичок. «Вільярреал» в свою чергу за три виїзні матчі ЛЧ виконав 2,7 кутового за гру. Все вказує на «низ» за корнерами.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу
22:00/16 бер
«Ювентус» - «Вільярреал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі