«Ювентус» – «Удінезе». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/15 жов '16

Прогнозом на матч Серії А між «Ювентусом» та «Удінезе» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Джіджі Дельнері каже, що звільнення з «Ювентуса» – найбільше розчарування в його тренерській кар’єрі. Символічно, що перший матч на чолі «Удінезе» він проведе саме проти туринців, своєї колишньої команди, яка за часів Дельнері ще зовсім не була претендентом на титул.

«Удінезе» – другий клуб у цьогорічній Серії А, який вже змінив алленаторе. Причиною такого рішення стали чотири поразки в семи турах і 16 сходинка. «Зебри» у кроці від зони вильоту, Дельнері треба терміново поліпшити ситуацію, але як це зробити, коли граєш на полі «Юве»?

Цікаво, що в минулому сезоні «Удінезе» тут навіть переміг, але це був єдиний виграш команди у «Ювентуса» за чотири роки. Більш того, фріульці – остання команда, яка брала три очки в Турині. «Юве» не програє на своєму полі вже більше року, і немає ніяких підстав вважати, що гості повторять тогорічну сенсацію.

Останнім часом чемпіон знов почав не пропускати – на нуль команда провела три останні матчі Серії А. Можливо, не вдасться забити і «Удінезе» – це дуже ймовірно, але я обираю іншу ставку. Мені здається, що зміна тренера має все ж таки вплинути на фріульців і перемога «Юве» не буде надто легкою. «Ювентус» виграє в один або два м’ячі за 2.04 від PariMatch.

Ординар: Виграш
Серія А
21:45/15 жов
«Ювентус» - «Удінезе»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0