«Ювентус» – «Інтер»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 11 тра 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Кубка Італії «Ювентус» – «Інтер».

Обидві команди останнім часом забивають і пропускають добряче. У «Ювентуса» тотал більше заходить 4 матчі поспіль, у «Інтера» ще більше — шість поєдинків. Та, по-перше, скільки можна? По-друге, зараз ми говоримо про фінал, де обережність — це дуже природна річ.

У «Ювентуса» проти «Інтера» нема козирів у позиційній грі. Так що напевно у виконанні туринців побачимо гру від оборони і закидання на Влаховича. Надійність в захисті під питанням, та мені здається, що Бонуччі і Де Лігт зобов’язані провести сильну гру. Інакше розраховувати на позитив «Ювентусу» взагалі неможливо.

В останніх трьох зустрічах «Юве» та «Інтеру» не вдавалося подолати тотал у 2,5 голи. В суперкубку для цього знадобився овертайм. Спробую спрогнозувати, що класичний тотал не проб’ють і цього разу. Розрахунок на типовий обережний фінал у виконанні італійських грандів.

Ординар: Програш
Кубок Італії
22:00/11 тра
«Ювентус» - «Інтер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі