«Ювентус» – «Фіорентина». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/20 сер '16

Прогнозом на матч Серії А між «Ювентусом» і «Фіорентиною» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Цього літа «Ювентус» був головним ньюзмейкером на трансферному ринку Італії, придбавши за 90 мільйонів євро Гонсало Ігуаїна і продавши Поля Погба до «МЮ» за 105 мільйонів. «Фіорентина», в свою чергу, поводить себе дуже скромно – у «Фіалок» немає гучних придбань, Паулу Соуза робить ставку на тих, хто був у команді в минулому сезоні.

Судячи з результатів товариських матчів, з цього мало що виходить – «Фіорентина» жодного разу не виграла, а ось поступилася п’ять разів. Виїзд в Турин наразі виглядає самовбивчою місією, адже навіть в найкращі часи у тосканців виникали там проблеми. За останні вісім років «Фіорентина» один раз перемогла «Юве» на його полі і ще один – вдома. А зіграли команди між собою 20 матчів.

До цього слід додати, що «Ювентус» вдома не програє з 23 серпня минулого року. Коефіцієнт на перемогу команди Аллегрі занадто низький, а ось варіант «Юве переможе в першому таймі і матчі» за 2.20 від William Hill виглядає цікавішим. Особливо враховуючи, що так було в останніх шести домашніх матчах туринців в Серії А.

Ординар: Виграш
«Ювентус» - «Фіорентина»
20.08.2016 21:45 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0