«Ювентус» – «Барселона». Прогноз Ігоря Циганика

21:45/19 кві '17

Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому в Турині на стадіоні «Ювентус» зустрінуться «Ювентус» та «Барселона». Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі та дуелі перевага буде на боці господарів поля, хоча обидві команди зможуть забити.

Два роки тому ці команди грали в фіналі Ліги чемпіонів. Чесно кажучи, тоді вболівав за «Ювентус» у цьому протистоянні. Хочу сказати, що гра була неоднозначною. «Барселона» відкрила рахунок, потім Мората зрівняв. «Барса» лише завдяки індивідуальної майстерності футболістів дотиснула суперника. Втім, тобі був Хаві. Це була його остання гра. Без нього, звичайно, це вже не та «Барселона». Хто б що не говорив, але те покоління відходить.

З приводу «Ювентусу» вважаю, що ця команда може дійти до фіналу Ліги чемпіонів. Таке в мене внутрішнє передчуття. Команда в них збалансована та чітка. В цій дуелі та в першому матчі віддам перевагу італійцям. До того ж передбачу, що обидві команди заб’ють. Отож мої ставки: «перемога «Ювентуса», «обидві заб’ють» і «прохід «Ювентуса». Коефіцієнти 2.6, 1,75 і 2.6 відповідно (в букмекерській конторі Parimatch).

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. Перший матч
21:45/11 кві
«Ювентус» – «Барселона»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. Перший матч
21:45/11 кві
«Ювентус» – «Барселона»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Чвертьфінал
21:45/19 кві
«Ювентус» – «Барселона»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1