«Юта» — «Фінікс»: прогноз та ставка | «Джаз» здолають «Санз»

04:30, 09 кві 2022
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Юта Джаз» прийматиме «Фінікс Санз».

«Юта»

Після шести поразок у семи зустрічах «Юта» зуміла відновитися та перемогти у минулих двох матчах. Причому в останній грі з «Мемфісом» не брали участі низка ключових гравців, але перемогти все одно вдалося. Зараз на матч із «Фініксом» вийде максимально бойовий склад, щоб відстояти п’яте місце на Заході. Піднятися на четверте навряд чи буде можливо, проте настрій у команди Снейдера на два матчі, що залишилися, максимальний. Варто зазначити, що у рідних стінах, незважаючи на кризу у «Юти», все в повному порядку. В останніх 14 домашніх зустрічах «джазмени» програли лише один раз, тому не дивно, що на матч із лідером чемпіонату саме «Джаз» котируються лідерами.

«Фінікс»

«Санс» спокійно догравають сезон. У минулій грі відпочинок отримали чотири лідери команди. На цю зустріч вони напевно вийдуть на паркет, але треба визнати, що мотивації викладатися і рвати і метати на паркеті поки що немає резону, щоб не отримати травми перед матчами плей-офф. «Санс» програли три з останніх чотирьох матчів, а також поступилися у минулих трьох битвах на виїзді. Відразу стало видно, що команда без мотивації. Зазначимо, що цього сезону «Фінікс» обіграв «Юту» двічі у трьох матчах, у тому числі і на виїзді.

Прогноз

У цій зустрічі з огляду на повну відсутність мотивації у гостей та серйозний настрій у господарів поля варто звернути увагу на перемогу «Юти» з невеликою форою (-3). Зазначимо, що у всіх програних виїзних матчах «Фінікс» поступався з різницею не менше ніж 4 очки. У той же час удома «Юта» якщо і перемагала, то щоразу з форою не менше 4 очки.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
04:30/9 кві
«Юта» — «Фінікс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі