«Юта Джаз» – «Денвер Наггетс». Прогноз Дмитра Донського

04:00/04 лют '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Юта Джаз» – «Денвер Наггетс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з середи на четвер в Солт-Лейк-Сіті в «Вівінт Смарт Хоум Арені». Наш експерт вважає, що «Джазмени» без всяких проблем обіграють гостей з Колорадо.

Гордон Хейуорд останнім часом все більше і більше значить для «Юти Джаз». Якщо говорити про останні п’ять зустрічей, то «Юта» виграла чотири рази, а Хейуорд набирав у цьому відрізку по – 20,8 очок за гру. Окрім того, у нього 6,6 підбирань і 5,6 передач за цей час. Крім того, не варто забувати, що після перебування в списку травмованих повернулися до складу великі Деррік Фейворс і Руді Гоберт. З ними «Джаз» стало набагато легше.

У майбутньому матчі «Юта» вдома гратиме проти «Денвер Наггетс», які в останньому матчі виграли в одного зі східних лідерів «Торонто» (112:93). Чи варто говорити про цей матч, як про початок нової історії сезону у «Наггетс»? Думаю, що цього говорити не варто, оскільки команда тренера Майкла Мелоуна продовжує грати у дуже незрозумілий баскетбол. Наприклад, Мелоун постійно використовує на позиції першого номера Еммануеля Мудіая, який був обраний в першому раунді драфту. Нещодавно він повернувся після невеликої кількості пропущених через травму ігор, але виглядає він в стартовому складі, м’яко кажучи, недобре, набираючи лише по 12,0 очок в останніх 12-ти матчах. При цьому у Мудіая лише 38,4 відсотка з гри, а також погане співвідношення передач (5,8) до втрат (3,3). Цікаво, що у «Юти» були приблизно такі ж проблеми з Треєм Берком, який зараз виходить з лави запасних і деколи видає непогані матчі.

Якщо говорити про майбутній матч, то перевага на щитах повинна залишатися у «Юти», та й пара Гоберт – Фейворс повинна набрати не менше 20 підбирань. У двох матчах цього сезону між цими командами Хейуорд набирав по 23,0 очка. Ключовим же гравцем повинен стати Родні Худ, у якого всього 20 очок у двох матчах особистої серії. В останніх п’яти зустрічах у Худа 20,8 очок за гру, причому він впевнено кидає здалеку, реалізує 51,7 відсотка кидків. Таким чином, варто говорити про третю поспіль перемогу «Юти», яка цього разу буде з різницею (-8,5) очок.

Ординар: Програш
«Юта Джаз» - «Денвер Наггетс»
04.02.2016 04:00 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат НБА
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0