Юлія Путінцева — Сара Соррібес-Тормо: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

19:50, 20 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру у кваліфікації Вімблдона Юлія Путінцева – Сара Соррібес-Тормо.

Юлія Путінцева

Путінцева собі не зраджує, щосезону представниця Казахстану виступає в турі з перепадами. Від Юлії важко чекати чогось конкретного, вона може вийти на корт і обіграти суперницю топ-10, а може без шансів програти явному аутсайдеру, продемонструвавши потворну гру. Крім цього, Путінцева досі не навчилася контролювати свої емоції. Коли багато помилок, Юлія звинувачує всіх, але не поспішає вносити коригування у свою гру.

Путінцева діє на корті щодо ситуації. Вони зрідка б’є по м’ячу плоско, часто приймає різні підкрутки, укорочені, різані та інші удари. У такій грі суперницям важко знайти свій ігровий ритм. Юлія здатна сама швидко завершувати розіграші, оскільки має потужний удар з форхенду. Чого не вистачає Путінцевій, то це стабільності на своїх геймах.

Сара Соррібес-Тормо

Всі знають, як потрібно протистояти в’язкій грі Соррібес-Тормо. Але іспанка настільки впевнено читає дії суперниць, що не дозволяє швидко завершувати розіграші. При цьому Сара практично не допускає невимушених помилок. Цього сезону тенісистка виступає з перепадами, однак це не заважає їй утримуватися у топ-40 рейтингу. Якщо раніше Соррібес-Тормо добувала результати лише на профільному ґрунті, то тепер значно додала на швидких покриттях.

Розбір поєдинку

Обидві дівчата зрідка виступають на трав’яних кортах, все через те, що вони віддають перевагу в’язкому, а не швидкому тенісу. У майбутній зустрічі шанси близькі до 50 на 50. Чекаю багато брейків, оскільки Путінцева, і Соррібес-Тормо просто вводять м’яч на своїх подачах.

Ординар: Виграш
Вімблдон. Кваліфікація
19:50/20 чер
Юлія Путінцева — Сара Соррібес-Тормо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Вімблдон. Кваліфікація
19:50/20 чер
Юлія Путінцева — Сара Соррібес-Тормо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі