Юлія Путінцева – Олена Остапенко: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:00, 08 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Юлія Путінцева – Олена Остапенко.

Юлія Путінцева

Останні сезони видалися непростими для Путінцевої. Тенісистка трималася в топ-100 і нічого не показувала в турі, тільки набирала очки на невеликих турнірах категорії WTA 250. Ситуація змінилася цього сезону, Юлія повернула колишню стабільність у виступах, завдяки чому почала здобувати результати на всіх типах покриттів. Чого тільки варта недавня дебютна перемога на трав’яному турнірі. Прорив Путінцевої пов’язаний зі зміною ігрового стилю. Юлія більше не діє виключно від оборони, вона за першої можливості бере на себе ініціативу і загострює. Особливо хочеться відзначити оновлену подачу казашки, якщо раніше вона направляла м’ячі в тіло, то тепер робить акцент на лінії та подає навіть ейси. Завдяки останнім результатам тенісистка увійшла до топ-35.

Олена Остапенко

Остапенко залишається тенісисткою, у якої немає межі в потенціалі. Коли Олена в оптимальній формі, вона здатна обіграти будь-яку суперницю. Але частіше завжди, головним суперником латишки на корті є вона сама. Остапенко рідко може впоратися з емоціями, а в такому стані їй не вдається зберігати холоднокровність на корті. Олена неодноразово намагалася додати в різноплановості, щоб поліпшити результати, але кожна спроба завершувалася провалом. З цієї причини тенісистка відіграє на корті в атакувальній манері, намагаючись з кожного м’яча загострювати і скорочувати розіграші. Наразі Остапенко тримається в топ-15 рейтингу.

Розбір поєдинку

Путінцева виграла на траві вісім матчів поспіль. Останній тріумф був у матчі зі Швьонтек, яку вона вибила з Вімблдону. Але саме подібні перемоги забирають найбільше сил. Остапенко вміє грати проти Путінцевої, вона буде кожним ударом тільки піддавлювати та ганяти суперницю по всьому корту. Очікую, що Остапенко здобуде перемогу.

Ординар: Виграш
Вімблдон
17:00/8 лип
Юлія Путінцева - Олена Остапенко
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі