Євроліга. «Реал» — «Олімпіакос». Прогноз Олександра Прошути

21:45/28 січ '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», прогнозує матчі Євроліги, найпрестижнішого клубного турніру континенту. В фокусі уваги нашого експерта – повторення минулорічного фіналу між «Реалом» та «Олімпіакосом». 

Центральний матч п’ятого туру Топ-16 Євроліги відбудеться в Мадриді. Повторення минулорічного фіналу – «Реал» прийматиме «Олімпіакос». В травні команда Пабло Ласо таки зняла прокляття фіналів, наслане, не в останню чергу, саме греками, та таки здобула чемпіонський титул.

До сьогоднішнього матчу команди підходять далеко не в оптимальній формі. «Реал» в подібній манері грає весь сезон: коли здається, що кризу подолано, «Бланкос» програють середнякам чемпіонату Іспанії. «Олімпіакос» почав Топ-16 стильною перемогою над «Барселоною», але те, що трапилося з командою Сферопулоса після, логічних пояснень не має. Спочатку була домашня поразка від «Бамберга», яка змінилася жахіттям в Каунасі – «-20» від «Жальгірісу» не очікував ніхто. До того ж, греків переграли їхньою ж зброєю – захистом. Хоча грецьке «Класіко» — проти «Панатінаїкоса» – «Олімпіакос» в понеділок виграв в одні ворота.

«Реал» та «Олімпіакос» потрапили в Топ-16 до справжньої групи смерті – один з грандів точно не зіграє в плей-оф. Не варто списувати й команди калібру «Хімок». Тому кожен матч має надзвичайну вагу. Обидві команди будуть грати на перемогу, будуть викладати на стіл усі козирі. На мою думку, сьогодні козирів більше в господарів. Їх атака зараз виглядає краще, ніж оборона «Олімпіакоса», хоча вона залишається кращою в турнірі. Відновився Серхіо Юль, в прекрасній формі Серхіо Родрігес, стабільно грають Айон та Рейес. Тож я би зупинився на ставці «Реал» «більше 80,5 очок» за букмекерською конторою Pari-Match.

Ще одна цікава пропозиція – індивідуальний тотал Серхіо Юля, одного з лідерів «Реалу». Так, він тільки-но відновився. Так, ще не грає великих хвилин. Але за 14 хвилин на майданчику в грі проти «Барселони» Юль примудрився зробити 11 кидків, заробивши 13 очок. Граючи індивідуальні тотали, в першу чергу, треба звертати увагу на кількість кидків. З цим у Юля, за відсутності Руді Фернандеса, усе стабільно. Перебити планку в 9,5 очок іспанцю до снаги. Ставимо на «більше» за Pari-Match.

Ординар: Виграш
Євроліга
21:45/28 січ
«Реал» — «Олімпіакос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євроліга
21:45/28 січ
«Реал» — «Олімпіакос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0