Євроліга. «Фенербахче» — «Локомотив-Кубань». Прогноз Олександра Прошути

21:00/14 січ '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», повертається до прогнозування Євроліги, найпрестижнішого клубного турніру континенту. В фокусі уваги нашого експерта – гра між «Фенербахче» та «Локомотивом».

Один з найцікавіших матчів ігрового тижня в Євролізі відбудеться в Стамбулі: в двобої лідерів групи Е зустрінуться «Фенербахче» та «Локомотив». Обидві команди виграли перші дві зустрічі раунду Топ-16, тому сьогодні на верхівці залишиться лише один.

І «Локомотив», і «Фенербахче» виглядають в останні тижні дуже переконливо. Турецьку команду взагалі вважають фаворитом усього турніру, і поки «Фенер» цей статус виправдовує. Після впевненої перемоги над «Црвеною Звєздою» команда Желько Обрадовіча видала феєричний матч в чемпіонаті Туреччини, відігравши 19 очок гандикапу по ходу зустрічі проти клубу «Ушак». Основний центровий Ян Весели перебрав фолів, але його партнери – серб Богдановіч, македонець Антіч, італієць Датоме – не підвели.

«Локомотив» в понеділок переграв ризький ВЕФ у Лізі ВТБ. Знову завдяки грі Малкольма Ділейні, який проводить феноменальний місяць. Американський захисник ставав MVP туру в Євролізі двічі поспіль — такого в Європі не було давно. Після відновлення Ентоні Рендольфа «Локо» трохи перебудував гру, повернувшись до більш атлетичного стилю в нападі. Захист команди Георгіоса Барцокаса і без того залишається одним з найкращих в Євролізі.

Утім, не зважаючи на це, гадаю, що сьогоднішній матч буде достатньо результативним. «Локомотив» навіть у гостях рідко закидає менше 7-8 триочкових за гру, у відмінній формі перебуває Ділейні, Рендольф набирає обертів. «Фенербахче» зараз дуже міцно стоїть на ногах, грає сильно та яскраво. Букмекерська контора Pari-Match пропонує цікавий вибір: перемога «Фенербахче» та тотал більше 151,5 очка. Гарний коефіціент (2,45), спробуймо.

Ще дві пропозиції виглядають дуже специфічно. Pari-Match глибоко занурився у статистичну лінію цього матчу — такі речі рідко проходять повз моєї уваги, тут є певні цікавинки. Наприклад. Малкольм Ділейні у відмінній формі, але важко зрозуміти, як плеймейкер за 33-35 ігрового часу, під великим тиском (а Ділейні завжди з м’ячем!), зробить менше двох втрат за матч. Наприклад, в матчі проти «Ефесу» американець припустився п’яти помилок. Загалом, в цьому сезоні Євроліги матчів з кількістю втрат менше двох Ділейні мав лише три. Тож, зіграємо на «більше 1,5 втрати» від лідера гостей.

Форвард команди з Краснодару Ентоні Рендольф остаточно відновився від ушкоджень, а після відрахування українця Кирила Фесенка став головною дійовою особою в передній лінії «Локо». В усіх важливих матчах американець грає багато та корисно. 26,5 хвилин, з урахуванням нестабільності тих, хто буде його підміняти (Сінглтон, Зубков) – адекватний ігровий час для ключового гравця команди в відносно рівній грі. Звичайно ж, ставимо на більше.

Ординар: Виграш
«Фенербахче» — «Локомотив-Кубань»
14.01.2016 21:00 ЕЕТ
Євроліга
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
«Фенербахче» — «Локомотив-Кубань»
14.01.2016 21:00 ЕЕТ
Євроліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Ординар: Програш
«Фенербахче» — «Локомотив-Кубань»
14.01.2016 21:00 ЕЕТ
Євроліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0