Євроліга. Експрес Олександра Прошути на матчі четверга

21:45/04 лют '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», прогнозує матчі Євроліги, найпрестижнішого клубного турніру континенту, та створює експрес на сьогоднішні матчі чергового туру Топ-16. 

Топ-16 Євроліги продовжується і кожного тижня дарує нам купу цікавих ігор. Утім, не завжди вони є привабливими з точки зору ставок – як, наприклад, сьогодні. Так, здається, що «Дарюшшафака» сьогодні нарешті здобуде свою першу перемогу в Топ-16. Так, здається, що «Бамберг» та «Барселона» зіграють доволі результативно. Але впевненості в цих ставках немає.

Тому нічого не залишається, як занурюватися в букмекерську лінію та дивитися індивідуальні тотали. Як ви мабуть пам’ятаєте, це мій улюблений ринок в Євролізі, тут завжди є цікаві варіанти, та й вболівати за одного гравця іноді цікавіше, ніж за цілу команду.

Сьогодні я пропоную вам виступи двох гравців команд з групи Е, двох лідерів команд та їх найкращих бомбардирів – Джейкоба Пуллена з «Цедевіти» та Малкольма Ділейні з «Локомотива».

«Цедевіта» сьогодні прийматиме «Панатінаїкос» та має непогані шанси на перемогу. Ділейні та «Локомотив», після поразки в Белграді, спробують засмутити «Унікаху». Ситуації в цих гравців схожі. Обидва лідери свої команд. Обидва багато грають з м’ячем, мають право на вирішальний кидок. В індивідуальних тоталах важливо враховувати декілька складових: нещодавні виступи гравця, кількість кидків за матч та те, скільки команда-суперник цього гравця пропускає з його позиції.

Ділейні та Пуллен в останніх матчах свої букмекерські тотали не «пробили»: Малькольм вже тричі (одне повернення), Джейкоб – двічі. Тож саме час повернутися до роботи. З точки зору кількості кидків все нормально: мінімум 10 з гри + штрафні.

Залишається третій аспект – гра суперників на цих позиціях. Він лише закріплює впевненість. «Унікаха» отримувала 22 очки від Джейсона Грейнджера з «Ефесу», 16 від Пуллена, 17 від Дімітріса Діамантідіса з «Панатінаїкосу». «ПАО» – 28 очок від Джамона Гордона з «Дарюшшафаки» та 20 від партнера Ділейні Донте Дрейпера. Обидві команди не мають захисних «бульдогів», що створили б максимальні проблеми обраним нами гравцям. Тож справа лише за ними – треба влучати свої кидки.

Джейкоб Пуллен більше 14 очок та Малкольм Ділейні більше 16 – підсумковий коефіцієнт 3,24, обидва за Pari-Match. Вдалої гри!

Експрес: Програш
1. «Цедевіта» - «Панатінаїкос»
04.02.2016 20:00 ЕЕТ
Євроліга
2. «Унікаха» - «Локомотив-Кубань»
04.02.2016 21:45 ЕЕТ
Євроліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0