Євроліга. Експрес Олександра Прошути на матчі четверга

21:45/11 лют '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», прогнозує матчі Євроліги, найпрестижнішого клубного турніру континенту, та створює експрес на сьогоднішні матчі чергового туру Топ-16. 

Євроліга продовжується, на порозі сьомий тур Топ-16 – знову вистачає цікавих матчів та цікавих пропозицій. Знову ж спробую обрати декілька в форматі експресу та запропонувати вам, хоча поки що жоден з моїх експресів не досяг успіху. Будемо лупати скалу далі.

Сьогодні обійдемося без індивідуальних тоталів гравців, хоча Майка Цірбеса з «Црвєни Звєзди» особисто я зіграю. Перший матч – протистояння «Фенербахче» та «Унікахи». Іспанці, вже декілька років поспіль, виходять до Топ-16, а там не знають, що з цим робити. На першому етапі команда з Малаги навіть перемагала в Москві, зараз же великих шансів на вихід в плей-оф хлопці Жоана Пласа не мають. «Фенербахче» в Топ-16 ще не програвав, а з урахуванням того, в якій групі виступають «жовто-сині», можна навіть припустити, що й не програють. Перемога над «Ефесом» минулого тижня вчергове довела спроможність команди Желько Обрадовіча вирішувати найскладніші завдання. Навіть силами глибоких резервістів – гру витягнув місцевий снайпер Меліх Махмутоглу.

Сьогодні перед турками, відверто кажучи, завдання середньої важкості. «Унікаха» не вражає в захисті, травма Джамара Сміта залишила іспанців без надійного варіанту в нападі. Сьома перемога «Фенеру» мені видається неминучою. Можна зіграти її як за форою, так і за тоталом. Зупинюсь на останньому: більше 80,5 очок для господарів за William Hill.

Другий матч – дуель команд-несподіванок Топ-16, «Лабораль Кутча» – «Бамберг». І баски, і німці зараз всерйоз можуть розраховувати на місце в плей-оф. Особливо це стосується команди з Віторії, яка за останні тижні послідовно переграла в гостях «Реал» та «Барселону». Утім, «Бамберг» намагається не відстати – в скарбничці підопічних італійця Андреа Трінкьєрі також є перемога над «Барселоною».

«Бамберг» та «Лабораль Кутча» славляться вмінням підлаштовуватися під гру суперника. Суперник грає швидко – будемо сповільнювати гру. Суперник грає академічно – будемо форсувати напад. Зазвичай ігри між такими командами перетворюються в шахову партію. Букмекери високо оцінили атакувальний потенціал команд, але мені здається, що гра особливо феєричною не буде. Андердогом виступає «Бамберг», німці вміють щільно грати в захисті, в них є ким захистити периметр та відрізати від м’яча Іоанніса Бурусіса. Тотал менше 155,5 очок, знову ж за William Hill.

Експрес: Програш
1. «Фенербахче» - «Унікаха»
11.02.2016 21:00 ЕЕТ
Євроліга
2. «Лабораль Кутча» - «Бамберг»
11.02.2016 21:45 ЕЕТ
Євроліга
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0