«Євробачення-2022» | Фінал: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 14 тра 2022
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2022».

У суботу в Турині відбудеться фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2022». І Україна є беззаперечним фаворитом. Чи зуміє гурт Kalush Orchestra здобути для України перемогу? Розбираємося.

Україна – 1.3

Нагадаємо, що Kalush Orchestra став другим на національному відборі, але через дискваліфікацію Аліни Паш саме він буде представляти Україну. Складно сказати, яке б місце зайняли Олег Псюк і команда на Євробаченні, але 24 лютого все змінилося – росія напала на нашу країну… В один момент Україна стала темою №1 в усій Європі, а пісня «Стефанія» сильно «завірусилася» в інтернеті і наряду з «Ой у лузі червона калина» стала одним із гімнів українського спротиву агресії.

І коли стало відомо, що Kalush Orchestra таки виступлять у Турині, пісня стала фаворитом №1 у букмекерів. Спочатку на неї був коефіцієнт 1.8, перед півфіналом 1.45, а зараз вже 1.3. Ніколи в новітній історії «Євробачення» не було настільки явного фаворита. Навіть коефіцієнт нижче 2 на фаворита це дуже велика рідкість, що вже казати про 1.3. Тобто математично шанси України на перемогу майже 75%.

Хтось скаже, що це все «політика», що це жалість Європи до України. Так, з одного боку очевидно, що якби не війна, то Kalush Orchestra не були б фаворитами (принаймні точно не №1). З іншого боку треба розуміти, що це не жалість, а навпаки – щире захоплення Україною і її народом, який вже 2,5 місяці веде боротьбу і захищаю і себе, і всю Європу від абсолютного зла. Немає універсального рецепту перемоги на «Євробаченні». Іноді «Євробачення» це про пісню, іноді про шоу, а іноді (як цього разу) це і про дещо більш важливе. Але все таки давайте подивимося і на головних конкурентів України.

Велика Британія – 7,0

Другим фаворитом вважається Велика Британія. Вона вже більше ніж півстоліття є законодавцем музичної моди в Європі, але на «Євробаченні» Британії останнім часом не дуже щастить. В топ-3 вона потрапляла рівно 20 років тому, а зазвичай займала одне з останніх місць. Але в цьому році буде інакше. У Сема Райдера дійсно класна поп-рок балада і чудовий голос. Бажаю йому успіху, але все ж сподіваюся, що Україна буде вище.

Швеція – 10,0

Швеція – це традиційно один із фаворитів «Євробачення». Цього разу також як завжди якісно, хоча в приспіві і дуже нагадує суперхіт Леді Гаги «Shallow» з фільму «Зірка народилась», тільки трохи швидше. Звісно, це не плагіат (тим паче в плагіаті на хіт 90-х Gangsta’s Paradise інколи звинувачують і сам Калуш), але особисто мені така схожість дуже ріже вухо.

Італія – 15,0

На початку Італія була головним фаворитом на перемогу. Навіть не дивлячись на те, що господарі перемагають дуже рідко (востаннє – в 1994 році). В 2019 Махмуд став другим, лише трохи поступившись Данкану Лоуренсу з Нідерландів. В цьому році від нього очікували перемоги, але схоже, що знову ні. Чи сильніше наближався конкурс, ти більше падали його шанси. В топ-3 Італія, можливо, і потратить, але навряд чи виграє.

Серед інших учасників відзначимо вже легендарний фінський рок-гурт The Rasmus, який у 2003 році розірвав всю Європу піснею «In the Shadows» і досі дуже популярний у нас. Нова пісня «Jezebel», звичайно, значно слабша, але в цілому хлопці досі в непоганій формі, вживу качають. Сподіваюсь, що в топ-10 Расмус потрапить.

На що ж поставити? Очевидно, що коефіцієнт 1.3 на перемогу України не надто високий, але я вважаю, що є сенс поставити. Серед глядачів Україна точно виграє, головне питання в голосуванні «жюрі». Якщо вони не загноблять Kalush Orchestra, то шанси на перемогу будуть надзвичайно високі. Україна перемагала на «Євробаченні в 2004 і 2016, сподіваємося, що Kalush Orchestra принесе нашій країні третю перемогу.

Серед інших варіантів я також радив би поставити на те, що Велика Британія буде вище за Італію за коефіцієнт 1.65. І тому що пісня мені подобається більше і тому, що динаміка та рух коефіцієнтів явно не на користь Італії.

Ординар: Виграш
«Євробачення-2022»
22:00/14 тра
Переможець конкурсу
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
«Євробачення-2022»
22:00/14 тра
Хто обійме вище місце?
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі