Євро-2020. Переможець турніру: прогноз і ставки Ігоря Бурбаса

22:00, 11 лип 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на майбутнього переможця Євро 2021 (2020).

Англія, Франція та Бельгія. Це ті три команди, яких в першу чергу називають фаворитами, говорячи про Євро-2020. Я би в цю компанію додав би ще Німеччину з її мегапотужним складом, Іспанію з її витонченою грою та Італію з її прагматичністю. Якраз піринейці та апеннінці, на мій погляд, мають усі шанси вистрілити на цьому турнірі і стати одними з претендентів на титул.

За рахунок далеко не найсильніших суперників на груповій стадії як «Фурія Роха», так і «Скуадра Адзурра» мають лиш розігнатися на шляху до плей-оф. А ось там і почнеться справжня гра. Манчіні докорінно змінив свою команду. У ній усе ще немає яскравих зірок. Але команда по-новому сяє, як одна велика зірка. У цьому колективі кожен розуміє свою роль і відмінно адаптовується до вимог тренера.

Натомість різноплановість наявних виконавців дозволяє Енріке утримувати баланс у лініях і спокійно жонглювати тактичними схемами. Хоча великих експериментів іспанець не застосовує. А найкраще мені імпонує гра команди із хибною 9-ою. Адже позиція форварда, на мою думку, єдина слабка ланка. І відсутність топ-форварда якраз нівелює стара-добра і колись переможна схема.

Я не беруся прогнозувати фінал Італія – Іспанія. Цілком припускаю, що хтось з них вилетить ще на стадії чвертьфіналу. Але іншому цілком до снаги у фіналі посперечатися з тією є Англією чи Францією за звання чемпіона світу. А там нехай переможе сильніший!

Прогнозуйте, ставте лайки та підписуйтеся на наш Youtube-канал. До зустрічі!

Ординар: Не розіграна
Євро 2021 (2020)
22:00/11 лип
Переможець турніру
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Не розіграна
Євро 2021 (2020)
22:00/11 лип
Переможець турніру
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі