Єлена Остапенко – Елісон Ріске. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

21:15, 29 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Єлена Остапенко – Елісон Ріске у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у четвер, 29 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Остапенко не зможе нав’язати боротьбу.

Дуже впевнена в собі Елісон Ріске після вдалого виступу на Вімблдоні. Тут вона в першому колі пройшла Гарбін Мугурусу, незважаючи на те, що іспанка виграла першу партію. Добре грає Ріске, вільно, щільно б’є по м’ячу. Не здивована, чесно кажучи, що її вважають фаворитом.

У Остапенко складний сезон, мало хороших результатів. Коли начебто починає здаватися, що вона додає, був такий відрізок на траві, Остапенко несподівано програє. Все йде від психології. Коли не виграєш матч за матчем, з’являються сумніви, свобода в діях пропадає, ну і до того ж тенісист починає нервувати, сумніватися в собі.

Я поставлю на те, що Остапенко виграє менше 11,5 гейми. Думаю, їй вдасться поборотися хоча б в одному сеті, але не більше.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 2-е коло
21:15/29 сер
Єлена Остапенко – Елісон Ріске
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0