Яннік Сіннер – Хольгер Руне: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

22:00, 16 лис 2023
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Підсумкового турніру ATP 2023, де між собою зіграють Яннік Сіннер – Хольгер Руне.

Яннік Сіннер

Сіннер був і залишається гравцем куражу. Коли італієць має підтримку трибун і вмотивований, він здатен обіграти будь-якого суперника. Не рідко трапляється, що Яннік більше стикається з труднощами у матчах з аутсайдерами, ніж проти топ-гравців. З цієї причини Сіннер часто зазнає сенсаційних поразок на ранніх стадіях. 2023 рік складається для італійця якнайкраще, він виграв чотири титули та дебютував на четвертій сходинці рейтингу. Усе це допомогло Янніку вперше в кар’єрі зіграти в основній сітці Підсумкового турніру в Турині.

Сіннер є тактично сильним гравцем. Італієць із перших геймів вивчає гру суперників, шукає слабкі сторони та по ходу поєдинку здатен неодноразово стилістично перебудовуватися. У 2023 році Яннік додав у багатьох ігрових аспектах, особливо на подачі та в грі біля сітки, де із закритими очима забиває смеші.

Хольгер Руне

Руне вперше в кар’єрі зіткнувся із захистом рейтингових очок на високому рівні. Тенісист впорався з тиском, оскільки гарантовано завершить сезон у десятці рейтингу. Хольгер міг би замахнутися і на більше, але він пропустив не один місяць через травми. Останні тижні Руне почав співпрацювати з Борисом Беккером. Цього виявилося достатньо, щоб датчанин не лише покращив результати, а й додав у деяких ігрових аспектах.

Руне має не найкращу репутацію в турі. Усе через запальний характер, оскільки тенісист поводиться на корті імпульсивно, що не подобається іншим гравцям та вболівальникам. Хольгеру лише 20 років, але при цьому він має бійцівський характер і вміє підлаштовуватися під дії суперників.

Розбір поєдинку

Сіннер без мотивації, він гарантував собі потрапляння в плей-офф Підсумкового, чого не можна сказати про Руна, якому необхідна перемога. Ускладнює завдання для Хольгера те, що Яннік не відбуватиме номер на корті, адже виступить за домашньої публіки. Обидва гравці є конкурентними на прийомі, часто програють свої гейми, тому брейки будуть. Сіннер і Руне впевнено подають, виграють багато очок на першому м’ячі, але у них не настільки потужна подача, щоб пробити тотал (17,5) за ейсами.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір ATP 2023
22:00/16 лис
Яннік Сіннер - Хольгер Руне
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Підсумковий турнір ATP 2023
22:00/16 лис
Яннік Сіннер - Хольгер Руне
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі