«Янг Бойз» – «Шахтар». Прогноз Олександра Золотогорського

21:15/03 сер '16

Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський вважає, що гра «Янг Бойз» – «Шахтар» матиме відкритий характер. І нашій команді грати буде комфортно. Він ставить на те, що донеччани вкотре продемонструють високу результативність.

Грати у режимі «два матчі на тиждень» – не так легко, і «Шахтар» вже поніс перші кадрові втрати. Добре, що Бернард вилетів ненадовго. Але проти «Янг Бойз» на виїзді він в будь-якому разі не зіграє. В Берні треба бути обережним і іншим гравцям – головне, не травмуватися на місцевому штучному полі.

Хоча я далекий від думки, що матч буде малорезультативним. Господарі змушені йти вперед, вони втратили центрального захисника Вілотича через вилучення у Львові. Та й взагалі «Янг Бойз» зараз виглядає не дуже переконливо, після фіаско від «Шахтаря», вони ще й програли в чемпіонаті «Лугано» 1:2.

Бернарда замінить Дентіньйо, або Коваленко. Не думаю, що інтенсивність атак «Шахтаря» постраждає. А простір у донеччан буде. І їхні швидкі атаки можуть стати козирем команди Паулу Фонсеки у цьому матчі.

У Львові «Гірники» не забили багато своїх голів. Вони мають отримати сатисфакцію у гостях. Мені надзвичайно сподобалася така ставка: «Шахтар» заб’є 2 або 3 м’ячі. Вона ризикованіша за звичайний тотал більше 1.5, але й платять за неї куди більше. 2.1 на Parimatch.

А ще є відчуття, що заб’є Марлос. Він давно вже заслужив на гол. Не щастило. Поки подібного котирування не знайшов. Якщо воно з’явиться – додам у прогноз.

Ординар: Програш
Ліга Чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд
21:15/3 сер
«Янг Бойз» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0