Виступ Марії Саккарі на Вімблдоні. Довгостроковий прогноз і ставка Ярослава Перканюка

18:00, 10 лип 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на виступ Марії Саккарі на Вімблдоні.

Марія Саккарі

Саккарі проводить другий сезон у топ-10. Але до сьогоднішнього дня представниця Греції виступає в турі з постійними перепадами. Марія може на одному невеликому турнірі відіграти на найвищому рівні, потім тижнями програвати всім підряд на більших змаганнях. Саккарі завжди виділялася бійцівським характером та волею до перемоги, але в останній рік нічого подібного немає; якщо у тенісистки поганий день вона опускає руки. Неодноразово траплялося, що Марія дозволяла собі заплакати на корті (від безсилля).

Саккарі змінила гру, якщо раніше вона діяла від оборони, то тепер лише першим номером. За останні роки тенісистка додала у багатьох аспектах, але досягти прориву вдалося на подачі. Марія змінила замах, збільшила кількість ейсів та значно більше набирає очок за рахунок першого м’яча. Саккарі впевнено орудує і бекхенд, і форхенд. На трав’яних кортах тенісистка практикує стиль «serve and volley» (подача/простріл та вихід до сітки).

Прогноз

Саккарі перебуває у незрозумілій формі, на останніх турнірах вона програла Калініної та Бенчич. Не виключено, що вона знову може провалити Вімблдон. Варто звернути увагу, що практично на кожному зіграному трав’яному турнірі Марія впевнено заносила ставку на середню кількість ейсів за матч більше (3,5). Думаю, Вімблдон не стане винятком.

Можливо, ближче до турніру з’являться додаткові результати та огляд буде оновлено.

Ординар: Не розіграна
Вімблдон. Жінки
18:00/10 лип
середня кількість ейсів Саккарі за матч
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
10% додатково на «Експрес дня» від БК Betandyou
Букмекерська контора Betandyou пропонує своїм клієнтам зробити ставку на «Експрес дня» і у разі перемоги отримати додатково 10% до виграшу.
134
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі