«Вулверхемптон» – «Евертон»: прогноз і ставка Олексія Андронова

22:15, 12 січ 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Вулверхемптон» – «Евертон» в 18-му турі англійської прем’єр-ліги сезону-2020/21.

Одразу скажу, що тут вибираю варіант «обидві команди заб’ють». Не дуже розумію, чому такий високий коефіцієнт на такий результат. Дають 2,01. Мені здається, що «Евертон» навряд чи буде грати від оборони, у всякому разі, буде розраховувати на контратаки.

При цьому «Вулверхемптон» не є командою з супернадійною обороною. Самі господарі, напевно, підуть вперед. Команда намагається досить креативно діяти. Та й суперник не такий вже страшний, щоб від нього закриватися і ховатися.

Думаю, що ставка на голи з того й іншого боку дуже хороша для цього матчу. Тим більше, що коефіцієнт 2,01 можна побачити досить рідко на ставку «обидві команди заб’ють». Цим треба користуватися.

Ординар: Виграш
АПЛ
22:15/12 січ
«Вулверхемптон» - «Евертон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
314
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0