«Вулверхемптон» – «Бернлі»: прогноз і ставка. Віддано наказ контратакувати

14:00, 25 кві 2021
Зустріч на «Молінью» до себе особливої уваги не привертає, але дещо цікаве в цій парі все ж є.

Незважаючи на кадрові труднощі в передній лінії, в крайніх двох турах «Вовки» взяли максимум, здобувши дві мінімальні перемоги та зберегли власні ворота в недоторканності. Проти мотивованого «Бернлі», який зараз підключить всі можливі ресурси, аби відірватися від зони вильоту, у господарів певні проблеми з високою часткою ймовірності виникнуть.

Складно сказати, чи варто в принципі чекати голів в матчі. Обидві команди самі по собі більш закритого типу і гра без зайвого ризику з нічийним результатом цілком може влаштувати і тих, і інших. З усього перерахованого по основній лінії, проглядається лише варіант з не програшем гостей, а в розділі статистики дещо цікаве є в маркеті офсайдів. Власне його й розглянемо детальніше.

Відмінною особливістю цього протистояння є те, що зустрічається найбільш низова команда АПЛ по забігам в положення поза грою в особі «Вулвз» (всього 0.9 разів за гру в середньому) і найбільш верхова, яка сповідує тактику гри на контратаках (2.2 у «Бернлі»).

Виходячи з наявних показників, напрошується гандикап за офсайдами в бік «Бордових», але в той же час зупиняє те, що ця команда в тій же кількості ловить й своїх опонентів в офсайдну пастку, як і сама в ній буває (цифри різняться лише на пару сотих). Офсайдний верх переважає у зустрічах за участю команди Дайча. Його і заграємо.

Ординар: Повернення
АПЛ
14:00/25 кві
«Вулверхемптон» – «Бернлі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
23770 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі