«Вольфсбург» – «Айнтрахт»: прогноз і ставка. Черговий компроміс або все-таки час злітати вгору?

20:30, 19 вер 2021
Програму п’ятого туру Бундесліги закриває протистояння на «Фольксваген-Арені», де один з лідерів зіграє з командою з дна турнірної таблиці.

Не зрозуміло навіщо посеред тижня «вовки» завітали у гості до Ліллю. Футболом з боку німців це важко назвати, адже крім перекочування м’яча та спроб пресингу, «Вольфсбург» більше нічим не запам’ятався. Дивно, що таку якість гри ми побачили проти команди, яка в своїй внутрішній першості пропускає буквально від кожного опонента, в більшості випадків мінімум двічі. Після побаченого язик не повертається сказати, що підопічні ван Боммеля втомилися і у них занадто щільний графік. У вівторок вони відбули номер, не більше, ні менше.

У минулому турі ми порівнювали українську дружину і її нічийні результати з «Армінією», мирова серія яких очікувано обірвалася. Тепер же нашу збірну в пору поставити в один ряд з франкфуртцями, котрі видають чотириматчеву серію з нічиїх, останніх три з яких завершилися з однаковим рахунком 1:1. Не такого чекали від Олівера Глазнера, коли підписували його на цю посаду після того, як австрієць вивів саме «вовків» до Ліги чемпіонів. За фактом, його команда зараз йде без перемог, хоча й заслуговувала на них в трьох крайніх зустрічах внутрішньої першості.

Цікавим моментом бачиться те, що від обох команд чекають реакції за крайні непереконливі виступи. Від «Вольфсбурга» в меншій мірі, так як один бал все ж з боєм був здобутий в режимі-виживання, а ось на Глазнера і компанію тиск проявляється не малий. «Орли» голодні до перемог й намагатися здобути її безсумнівно спробують вже зараз, незважаючи на статус фаворита у суперника, який до всього ще й йде в лідерах.

Але також не можна не відзначити у гостей проблеми з психологією на старті, адже свої вікторії вони втрачали буквально під завісу поєдинків. Тобто, з вищеперерахованого випливають голи, при тому обопільне взяття проглядається дуже навіть непоганим варіантом, рівно як і підсумковий тріумф однієї з команд.

Ординар: Програш
Бундесліга. 5-й тур
20:30/19 вер
«Вольфсбург» - «Айнтрахт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі