Vitality vs mousesports. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:15, 31 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Vitality vs mousesports, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

У матчі за вихід у плей-оф Berlin Major 2019 зійдуться Vitality і mousesports.

Шокуючим для французів з Vitality став вчорашній поєдинок проти ENCE, де розігрувалося місце в плей-оф мейджора. У ZyWoo і компанії є ще два шанси отримати заповітний слот в топ-8, проте далеко не факт, що колектив отримає зручних для себе опонентів в цих зустрічах.

Mousesports – дуже незручний противник для французів, який набрав досить непогану форму, а вчорашня перемога над Natus Vincere додасть «мишам» впевненості та енергії.

Чому я думаю, що mouz незручні для Vitality? Все через маппула. Пермабани команд, Overpass і Train, навряд чи будуть зіграні в цій зустрічі. У mousesports відкривається широкий простір для вибору свого піку: вони можуть зіграти Vertigo (у них круто вийшло проти G2), можуть вибрати більш стабільний варіант у вигляді Mirage, та й карта Inferno у «мишей» дуже круто готова до івенту, так що вона дуже зійде для піку «на впевненості».

Відповідати Vitality можуть за допомогою Dust2 (але після вчорашнього провалу у зустрічі з ENCE можуть і відмовитися від цієї ідеї), або ризикувати з піком Nuke, який у mouz до івенту теж готовий (ми бачили в грі проти Na`Vi).

Ось так і виходить, що mousesports зараз в більш комфортній ситуації як в плані гри, так і в плані моралі і маппула. Тому я ставлю на їхню перемогу в сьогоднішній зустрічі!

Ординар: Програш
StarLadder Berlin Major
16:15/31 сер
Vitality vs mousesports
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0