Vitality vs HellRaisers. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 25 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Vitality vs HellRaisers, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Другий номер світового рейтингу, французи Vitality, загнали себе в кут вже на кваліфікаційній стадії до Starladder Berlin Major. Їм належить сьогодні битися з HellRaisers за збереження свого життя на чемпіонаті.

У Vitality виникли серйозні проблеми з командами з СНД. Чи то недооцінка, чи то погана підготовка вилилися в страхітливий результат в іграх проти Syman і DreamEaters. Зустріч з INTZ команда змогла виграти, проте навіть вигравши бік 15-0 примудрилася подарувати бразильцям серйозну надію на камбек, закривши зустріч перемогою 16-9.

Пощастило французам, що їх суперником сьогодні стали хлопці з HellRaisers. У «повсталих з пекла» на турнірі теж все йде погано. Не видно ні підготовки, ні індивідуальної гри, ні бажання перемагати. Таке враження, ніби команда приїхала на мейджор просто так, без мети і завдань.

У Vitality повинна нарешті прокинутися спортивна злість. Як ніяк вони – топ-команда, яка ставить перед собою найвищі цілі. Сьогодні їм дістався відверто прохідний опонент, тому я очікую дуже легкої перемоги для французького колективу. По ходу берлінського івенту сильної карти у HellRaisers я виділити не можу, тому поставлю на суху перемогу Vitality.

Ординар: Виграш
Starladder Major 2019
19:30/25 сер
Vitality vs HellRaisers
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0