Virtus.pro vs Natus Vincere. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:00, 03 тра 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Virtus.pro vs Natus Vincere, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

Один з найбільш принципових матчів у СНД-регіоні Road to Rio, який відбудеться сьогодні.

Важкі часи у Virtus.pro тривають і на Road to Rio: команда програла в першому турі колективу pro100, не вигравши жодної карти. Цей результат дуже сильно позначився на коефіцієнтах в сьогоднішній грі. Постараємося цим скористатися.

Natus Vincere хоч і виграли свою гру проти Espada, але змусили похвилюватися своїх прихильників. На другій карті вони були позаду, але вчасно зібралися і зробили камбек. Гра була не найпереконливіша, бо багато хто, я думаю, очікував розгромних перемог Na`Vi над усіма в регіоні.

VP – команда, яка ставить перед собою великі цілі і вміє готуватися до потужних команд. Не буду ставити на те, що вони переможуть, тому що нинішня форма відштовхує будь-яке бажання на них ставити, проте на своєму піку, я думаю, у команди з Казахстану буде хороший шанс. Пікнути вони зможуть Overpass, Inferno або навіть Mirage – варіантів тут вистачає. І всюди при належній підготовці Virtus.pro можуть перемогти. Але при цьому і пік Na`Vi може стати для них проблемним, як це було у зустрічі з Espada.

Загалом я думаю, що в цьому матчі є сенс поставити на перемогу VP як мінімум на одній карті. Шанс, як на мене, хороший.

Ординар: Виграш
ESL One Road to Rio: Europe
16:00/3 тра
Virtus.pro vs Natus Vincere
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0