Вірменія – Уельс: прогноз і ставка Максима Гіленка

16:00, 18 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації до Євро-2024 Вірменія – Уельс.

У групі «D» сформувався найцікавіший розклад, який може призвести до розв’язки «16-16-16». Якщо валлійці переможуть у звітній грі, а також у турків, а хорвати візьмуть максимум із латвійцями та вірменами, то на фініші у валлійців, турків та хорватів буде однаково очок. І вирішуватимуть особисті зустрічі, за яких третіми зайвими виявляться «Шашкові». У них у цій міні-групі буде 4 очки, у турків 6, у «Драконів» – 7…

Зрозуміло, що в Петракова та компанії свої плани щодо цього. До кінця з шансами на Євро команда не попрощалася, потенційно цей успіх (та ще й у такій складній групі!) зробить українського тренера справжнім героєм, та й взагалі… Коли погоджуєшся на роботу тренера збірної Вірменії, ти й маєш концентруватися на тому, щоб досягати успіху у кожній грі, незалежно від розкладів. Коли Вірменія їхала до «Драконів» у гості, вони були однозначними фаворитами – проте програли, навіть магія «Міленіуму» не допомогла.

Щоправда, з того часу Уельс прожив маленьке життя. Команда, звичайно, ще й у Туреччині встигла програти, але після цього у чотирьох матчах пропустила лише один гол. Команда вчиться грати без Бейла, таку фігуру дуже складно замінити – і Пейдж зробив ставку на «усихання». Вірмени, звичайно, теж не форсуватимуть, у них просто дуже слабка атака – тож пропоную поставити на нерезультативний матч.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
16:00/18 лис
Вірменія – Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі