Вірменія – Німеччина: прогноз і ставка Олексія Андронова

19:00, 14 лис 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Вірменія – Німеччина.

Відбіркова гра, яка вже не має значення через останні результати Вірменії, а також через те, що Німеччина стала першою збірною, яка відібралася на чемпіонат світу. Але у німців зараз фантастична серія. Я думаю, перервати вони її не захочуть. Будь-які експерименти, які робитиме Хансі Флік, – виклик для тих гравців, які запрошені до збірної. Їм треба довести, що їх покликали не випадково й не дарма, що можна та треба на них покладатися.

Думаю, навіть якщо склад Німеччини буде експериментальним, все одно на вірменську збірну нічого хорошого не чекає. Тим більше самі вірмени, коли втрачають турнірну мотивацію, починають досить різко грати в не дуже якісний футбол, а найголовніше – не сконцентровано. А проти Німеччини теперішньої так не можна грати.

Тому «Німеччина з форою (-2.5) м’яча» за 1,84 – найкраща ставка. Гадаю, що німці переможуть з великим рахунком. Коефіцієнт впевненості – 8 за 10-бальною системою.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
19:00/14 лис
Вірменія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
306
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі