Вірменія — Чорногорія. Прогноз Олександра Золотогорського

19:00/11 лис '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський пропонує почати стежити за тижнем збірних у Європі з першого офіційного матчу. Вірмени прийматимуть вдома чорногорців. І в українських вболівальників у цьому матчі особливий інтерес. 

Цей матч цікавий хоча б тим, що можна буде згадати про нашого доброго знайомця, хавбека «Манчестер Юнайтед» Генріха Мхітаряна. В клубі у нього справи складаються кепсько. Тож матч збірних – чудовий шанс нагадати про себе, показати, що в порядку.

Мхітарян – беззаперечний лідер своєї націоналки. Капітан і бомбардир. Вірмени жахливо почали відбір. Три поразки поспіль. Вони вже поміняли тренера. І прихід нового наставника Артура Петросяна вже може створити позитивний ефект. Він, до речі, дуже оптимістично говорить про свого лідера: «Генріх – в ідеальній формі».

Взагалі, у вірменів непогані шанси у домашньому матчі проти чорногорців. Суперники – все ж таки не топи. Та й ще Вучініч не гратиме. І потрібний результат вірменській команді має забезпечити саме Мхітарян. Хто ж іще?

Я спеціально шукав котирування на гол Мхітаряна. І знайшов. FavBet запропонував на цю подію коефіцієнт 4. І це мене повністю влаштувало.

Ординар: Програш
Відбір до ЧС-2018
19:00/11 лис
Вірменія — Чорногорія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0